Blog
  • Main page
2018
02
15

Drum Academy CAMP z Aniką Nilles

W lipcu Anika Nilles przyjedzie do Polski na obóz perkusyjny – Drum Academy Camp 2018!

Anika Nilles zdobyła uznanie i rozgłos przez ostatnie trzy lata, osiągając ponad 13 milionów wyświetleń wykonań własnych kompozycji na serwisie Youtube oraz grając solowe trasy w Europie, Chinach i Ameryce.

Styl Aniki wyróżnia mocny groove, finezyjna technika i unikalne brzmienie. Używa ona zestawu perkusyjnego bardziej jako ekspresywnego instrumentu niż narzędzia do trzymania rytmu, przez co jej ekstrawaganckie granie nie odwraca uwagi od muzyki.

Wydała wiele singli, a także debiutancki album „Pikalar” (Sakurai Records), osiągając miejsca na kilku najlepszych listach muzycznych na świecie.
„Pikalar” po wydaniu został natychmiast wymieniony na liście 'iTunes 200 Top Rock Releases' w USA i wspiął się na 113 miejsce (niezwykły wyczyn dla w większości instrumentalnego albumu).

Mocno rozpoznawalna w środowisku perkusyjnym Anika wygrała głosowanie czytelników „Modern Drummer Magazine” na „Obiecującego artystę” oraz osiągając pierwsze miejsce jako „Wschodząca gwiazda” magazynu „DRUM!” w 2015 i 2016 roku i 3 miejsce jako „najlepszy nauczyciel” na „UK Drummies awards” w 2017.
Tworząc razem z zespołem Nevell pełne energii i pasji trio muzyków, Anika przekształca swoją muzykę na spektakularne wykonania na żywo.

Zapisz się już teraz: http://bit.ly/CampRejestracja

Szczegóły oferty Campu znajdziesz pod tym linkiem https://sites.google.com/view/dfcamp/

Pozdrawiam,
Agnieszka Trzeszczak
Drum Academy

author: DrumAcademy