DRUM ACADEMY CAMP ŚWIAT POLIRYTMII

CAMP Świat POlirytmii

Słowo polirytmia brzmi dla Ciebie jak czarna magia? Znasz podstawy, ale nie wiesz jak je stosować? Podziwiasz bębniarzy takich jak Matt Garstka, ale nie wiesz jak kreują swoje rytmy? Pora porzucić 4/4, odejść od standardowych rozwiązań i odkryć ŚWIAT POLIRYTMII 

„Pokażę Wam jak używając polirytmii tworzyć rytmy, przejścia i jak używać jej tak, by wprawić w zdumienie słuchacza!” MJ

PIERWSZY CAMP W POLSCE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU

UZYSKAJ DOSTĘP!

ON-LINE
Z Twojego domu

1. DWA TRZYGODZINNE BLOKI PRZEDZIELONE PRZERWĄ
2. 6h NAGRAŃ Z CAMPU I MATERIAŁÓW PDF
3. CERTYFIKAT

DLA KOGO JEST Ten CAMP?

DLA KOGO TEN CAMP NIE JEST?

CO OTRZYMASZ:

DODATKOWO BEZPŁATNIE
OTRZYMASZ:

ZAWARTOŚĆ:

ILE TO KOSZTUJE?

ON-LINE
Z Twojego domu

6h NAGRAŃ Z CAMPU I MATERIAŁÓW PDF
ROK DOSTĘPU DO MATERIAŁÓW NA PLATFORMIE
BONUSY
CERTYFIKAT

199 zł

ZOBACZ LEKCJe z kursu ŚWIAT POLIRYTMII

OPINIE CAMPOWICZÓW:

"Świetny pomysł z takimi warsztatami. 6h intensywnego używania pałeczek robi swoje i daje bardzo dużo. W ciekawy sposób pokazane wykorzystanie zagadnień które są ćwiczone, z użyciem muzyki i/lub jako przejścia. Oby tak dalej."
Radosław
uczestnik campu Świat Polirytmii
10/10
"Sposób w jaki zajecie było prowadzone zachęca do brania udziału w kolejnych event’ach z Michałem w DA 😊 Michał, pozdrawiam"
Olesia
uczestniczka campu Świat Polirytmii
10/10
"Bardzo lubię tak czasem „analitycznie” podejść do bębnienia, do tego camp to bardzo dobra motywacja do przysiądnięcia i rycia w kółko w grupie (trudno tak samemu czasem się zmotywować), super atmosfera, nie mogę się doczekać aż przysiądę za zestawem i zacznę polirytmizować z nową energią :)"
Krzysztof
uczestnik campu Świat Polirytmii
10/10
Camp bardzo mi się podobał, oby było więcej takich wydarzeń 😀
KATARZYNA
uczestniczka campu Świat Polirytmii
9/10
TWÓJ INSTRUKTOR

Warsztaty poprowadzi Michał Jakubowski, specjalista od polirytmii i progresywnego grania. Jako nauczyciel rozwija muzykalność, oraz koordynację swoich uczniów krok po kroku budując i poszerzając ich percepcję na skomplikowane zagadnienia rytmiczne. Niewątpliwym jego atutem jest też sprawne posługiwanie się podwójną stopą, co przekazuje uczniom chcącym zgłębić cięższe style muzyczne.


NASZA GWARANCJA:

zERO RYZYKA:

Przygotowaliśmy materiały tak, żeby dały Ci 10 razy więcej wartości niż się spodziewasz. 

Jeśli jednak z jakiś powodów zdecydujesz, że camp nie jest dla Ciebie, napisz na kursy@drumacademy.pl, a my zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni od daty startu campu. 


Często zadawane pytania:

1.Jak  wygląda dostęp do campu?

Kursant wykupując kurs na naszej platformie otrzymuje dostęp do zapisu streamu na Youtube z zaznaczonymi sekcjami (opisu ćwiczenia, oraz samych ćwiczeń, by później móc łatwo nawigować) PDF z wszystkimi ćwiczeniami z campu oraz dodatkowymi przykładami. Dodatkowo dostęp do wszelkich bonusów związanych z danym kursem.

2. Kiedy otrzymam dostęp do platformy i fakturę?

W chwili dokonania zakupów na Twój adres mailowy przyjdą hasła z dostępem oraz faktura za zakup. Pierwsze lekcje będę dla Ciebie dostępne w dniu zakupu.

3. Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?

Potrzebujesz podążać za krokami. Nawet 15 min dziennie, wystarczy, żeby wygrać dzień. Zestaw perkusyjny jest rekomendowany, ale możesz je grać też na samym padzie. 

4. Co jeśli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Pisz śmiało na kursy@drumacademy.pl


PARTNERZY:

POBIERZ ĆWICZENIA i PRZETESTUJ WERSJE ON-LINE