Blog
  • Main page
2019
02
24

John Arnolds w Drum Academy

Drum Academy odwiedzi amerykański perkusista John B. Arnold i poprowadzi warsztat z okazji premiery swojej książki „REVOLUTIONS IN MODERN DRUMMING”.

ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ
https://goo.gl/forms/2t1gfBhHbxXN9HHg1

***

Perkusista i kompozytor John B. Arnold gra na perkusji od ponad trzydziestu lat i zdobył uznanie jako wykonawca i ważny innowator w dziedzinie bębnów. Koncertował na całym świecie. Nagrywał dla programów telewizyjnych oraz soundtracki filmowe i uczył gry na perkusji w Nowym Jorku, Berlinie i Rzymie.

Jego styl gry jest natychmiast identyfikowalny, łącząc znaczenie grania z groove’m, techniki i innowacji. Jego technika jest wyjątkowa i rewolucjonizuje sposób, w jaki gra się na perkusji w dzisiejszych czasach. Gitarzysta John McLaughlin mówi o stylu gry Johna: „Przesuwa bariery współczesnego bębnienia na nowe wyżyny dzięki innowacyjności nowych koncepcji w bębnieniu i rytmicznej ekspresji”.

Jego kompozycje są misterne, oryginalne i twórczo zaaranżowane, dzięki czemu zyskał uznanie innych kompozytorów na całym świecie. Występował jako lider i sideman z muzykami takimi jak: Gary Thomas, Greg Osby, John Pattitucci, Matthew Garrison, Kenny Garrett, David Binney, Adam Pieronczyk, Jean Paul Bourelly, Larry Goldings, Uri Caine, John Abercrombie, Jamaaladeen Tacuma, Adam Rogers, Robert Kubiszyn, Tim Le Febvre, Orlando Le Fleming, Steve Grossman, George Garzone, Reggie Washington, Alfonso Johnson, George Colligan, Chet Baker, Ray Bryant, Larry Schneider, Maurizio Giammarco, Antonio Faraò, Greg Burk, Michael Rosen, Jim Beard, Martha Reeves and The Vendellas i wielu innych.

Jako nauczyciel John wykładał w The Center School na Manhattanie, Drummers World NYC, The Drum Factory Berlin, The University of Music, Timba School of Percussion, Percento Musica i Fonderia Delle Arti Rome

John jest także wnukiem amerykańskiego kompozytora Hoagy Carmichaela.

ODBIERZ DARMOWĄ WEJŚCIÓWKĘ
https://goo.gl/forms/2t1gfBhHbxXN9HHg1

BEZ REZERWACJI BILETY PO 30 ZŁ

author: DrumAcademy