FUNDAMENTY DOBREGO PERKUSISTY – KURS ONLINE – ZAMKNIĘTE
  • Main page
  • FUNDAMENTY DOBREGO PERKUSISTY – KURS ONLINE – ZAMKNIĘTE

Fundamenty
DOBREGO Perkusisty

10 tygodni kursu on-line, gdzie krok po kroku przeprowadzę Cię przez zagadnienia i ćwiczenia, które poprawią Twoją świadomość i swobodę za zestawem. 

Poznaj rytmiczny KOD DNA

FUNDAMENT
DOBRYCH PERKUSISTÓW

DOŁĄCZ DO LISTY OSÓB ZAINTERESOWANYCH tym kursem :
.

jak wygląda platforma:
0
lekcji


DODATKOWO:

Lekcje i treningi

Pdf, check listy, plany ćwiczenia

Dyplom po ukończeniu kursu 


tylko dla 10 osób

DLA KOGO JEST Ten Kurs?

DLA KOGO NIE JEST Ten Kurs?


PO UKOŃCZONYM KURSIE:


PRZEZ KURS PRZEPROWADZI CIĘ:


KIM JEST AGNIESZKA?


DLACZEGO FUNDAMENTY?

Od lat spotykam się z tym samym problemem. Perkusiści przychodzą do Drum Academy sfrustrowani, bo czują, że stoją w miejscu. Czemu mimo ćwiczenia nie widać efektu?

Sama byłam dokładnie w takiej samej sytuacji 15 lat temu. 80% rzeczy, które do tamtej pory ćwiczyłam okazały się błędne i niepotrzebne. Nie miałam świadomości, że zamiast iść do przodu, kręcę się w kółko i ciągle zaczynam od początku.  Dopiero kiedy trafiła pod skrzydła doświadczonych muzyków, zobaczyłam jakich umiejętności mi brakuje i czego oni oczekują od dobrego perkusisty.


Musiałam wrócić do fundamentów i kilku prostych ćwiczeń, które zadziałały!


To one dały mi motywację do rozwoju, ćwiczyłam mniej, a efektów było więcej. Finalnie ta strategia dała mi pracę i możliwość gry z tak wymagających muzykami światowej półki jak Wojtek Pilichowski, Wojtek Olszak, Fox, Piotr Żaczek, Krzysiek Pszona. Spełniły się moje marzenia, żeby grać z Kayah, Kasią Kowalską. Zaufali mi tacy artyści jak Sydnej Polak, Patrycja Markowska, Mrozu. Przetestowałam też swój system grając przez 4 lata w Szymon Majewski Show pod dyrekcją Łukasza Sztaby. Fundamenty zadziałały i się zawsze sprawdzały. Gdyby nie te doświadczenie i Ci ludzie, byłabym w tym samym miejscu i grałabym milion rzeczy, które nic nie wnoszą. Na bazie tego doświadczenia napisałam ten program, który pozwala określić gdzie jesteś, jakich elementów Ci brakuje, żeby pchnąć Twoją grę do przodu.


Wiem jak bardzo frustrujące jest czekanie na efekty, brak planu i pomysłu co może pomóc. Właśnie dlatego w Drum Academy postanowiłam stworzyć platformę kursów on-line, gdzie w szybki i prosty sposób, dostaniesz uporządkowany przepis na konkretne rezultaty.

AGNIESZKA TRZESZCZAK
DRUM ACADEMY

CZEMU DOSTĘP DO KURSU JEST OGRANICZONY?

CHCĘ POMÓC CI PRZEJŚĆ PRZEZ PROGRAM I GO UKOŃCZYĆ, DAJĄC PEŁNE WSPARCIE I ZAANGAŻOWANIE

 MASZ PYTANIE? ŚMIAŁO PISZ: KURSY@DRUMACADEMY.PL

 


OPINIE KURSANTÓW:

DOŁĄCZ DO LISTY OSÓB ZAINTERESOWANYCH tym kursem :
.