MICHAŁ JAKUBOWSKI – KURS ONLINE – ŚWIAT POLIRYTMII
  • Main page
  • MICHAŁ JAKUBOWSKI – KURS ONLINE – ŚWIAT POLIRYTMII

Świat POlirytmii

Słowo polirytmia brzmi dla Ciebie jak czarna magia? Znasz podstawy, ale nie wiesz jak je stosować? Podziwiasz bębniarzy takich jak Matt Garstka, ale nie wiesz jak kreują swoje rytmy? Pora porzucić 4/4, odejść od standardowych rozwiązań i odkryć ŚWIAT POLIRYTMII 

„Pokażę Wam jak używając polirytmii tworzyć rytmy, przejścia i jak używać jej tak, by wprawić w zdumienie słuchacza!” MJ

UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ

POBIERZ
ĆWICZENIA

Pomysł na kurs

Cześć, jestem Michał i dzięki Drum Academy i Waszemu wsparciu przeprowadzę kurs online z Polirytmii. Temat kursu był dla mnie oczywisty, od zawsze uwielbiam słuchać i grać muzykę progresywną, gdzie figury rytmiczne są nieoczywiste i zaskakujące. Chciałbym przekazać Wam całą moją wiedzę na ten temat i wprowadzić Was na zaawansowany poziom bębnienia;)

Zapoznajmy się!!! 

ZOBACZ JAK WYGLĄDA DOSTĘP DO PLATFORMY:

ZOBACZ LEKCJe z kursu

DLA KOGO JEST Ten Kurs?

DLA KOGO NIE JEST Ten Kurs?

TERAZ KURS - 40% taniej

15,90 zł za miesiąc

Płatność jednorazowa za cały rok

DODATKOWO BEZPŁATNIE
OTRZYMASZ:

CENA WZROŚNIE WKRÓTCE


NASZA GWARANCJA:

W kursie przygotowaliśmy materiały tak, żeby dały Ci 10 razy więcej wartości niż się spodziewasz. 

Naszym celem jest pomóc Ci ten kurs ukończyć, żebyś miał poczucie dumy i 100% satysfakcji.

Jeśli jednak z jakiś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, napisz na kursy@drumacademy.pl, a my zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni od daty zakupu. 


Często zadawane pytania:

1.Jak  przebiega kurs online?

Kursant otrzymuje link do darmowej aplikacji zoom.us dostępnej na każdym rodzaju sprzętu (Pc,tablet, smarton) za pomocą którego dołącza do zamkniętego spotkania tylko dla uczestników. Aplikacja posiada wiele przydatnych opcji, prowadzący udostępnia obraz tego co gra jak i nuty, można zadawać pytania i wchodzić w interakcję.

2. Kiedy otrzymam dostęp do platformy i fakturę?

W chwili dokonania zakupów na Twój adres mailowy przyjdą hasła z dostępem oraz faktura za zakup. Pierwsze lekcje będę dla Ciebie dostępne w dniu zakupu.

3. Czego potrzebuję, aby wynieść z kursu jak najwięcej?

Potrzebujesz podążać za krokami. Nawet 15 min dziennie, wystarczy, żeby wygrać dzień. Zestaw perkusyjny jest rekomendowany, ale możesz je grać też na samym padzie. 

4. Co jeśli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Pisz śmiało na kursy@drumacademy.pl