KAMPANIA – KURS ONLINE – ŚWIAT POLIRYTMII
  • Main page
  • KAMPANIA – KURS ONLINE – ŚWIAT POLIRYTMII

Świat POlirytmii

Słowo polirytmia brzmi dla Ciebie jak czarna magia? Znasz podstawy, ale nie wiesz jak je stosować? Podziwiasz bębniarzy takich jak Matt Garstka, ale nie wiesz jak kreują swoje rytmy? Pora porzucić 4/4, odejść od standardowych rozwiązań i odkryć ŚWIAT POLIRYTMII 

„Pokażę Wam jak używając polirytmii tworzyć rytmy, przejścia i jak używać jej tak, by wprawić w zdumienie słuchacza!” MJ

UWOLNIJ SWOJĄ KREATYWNOŚĆ

POBIERZ
ĆWICZENIA

Pomysł na kurs

Cześć, jestem Michał i dzięki Drum Academy i Waszemu wsparciu przeprowadzę kurs online z Polirytmii. Temat kursu był dla mnie oczywisty, od zawsze uwielbiam słuchać i grać muzykę progresywną, gdzie figury rytmiczne są nieoczywiste i zaskakujące. Chciałbym przekazać Wam całą moją wiedzę na ten temat i wprowadzić Was na zaawansowany poziom bębnienia;)

Zapoznajmy się!!! 

POMYSŁ NA KAMPANIę

Podczas tego kursu premierę ma nasz nowy sposób finansowania. By zaoferować Ci maksymalnie przystępną cenę wprowadziliśmy progi, które wspólnie jako grupa będziecie mogli odblokowywać. 

NA Czym to POLEGA?

Wybierasz jeden z progów, którym chcesz wesprzeć kampanię, a co za tym idzie otrzymać dostosowany do siebie pakiet. Następnie Twoja kwota zostaje wliczona do ogólnej kwoty CELÓW. Gdy ogólna kwota będzie się zwiększać, co za tym idzie przebijać kolejne cele – automatycznie zostajesz nagrodzony. Wszystko zależy od ilości uczestników.

ZAPROŚ ZNAJOMYCH I ODBIERZCIE:

- 3 miesiącZNY kursu (12 ZAJĘĆ)
- DOSTĘP DO PLATFORMY NA ROK,
- EBOOK ZE WSZYSTKIMI ĆWICZENIAMI,

WSZYSTKO ZA MNIEJ NIŻ 9 zł /msc

WYBIERZ PAKIET WSPARCIA:

PROGI


NASZE CELE:
TEN KURS TWORZYMY RAZEM

KWOTA JAKĄ ZBIERZEMY WSPÓLNIE
decyduje o długości i formie kursu


OBSERWUJ KAMPANIĘ

KURS UFUNDOWAŁA SIĘ W:
309% 100%
0
BIEŻĄCA LICZBA WSPIERAJĄCYCH

Zobacz PRZYKŁADOwą LEKCJę o polirytmii:

DLA KOGO JEST Ten Kurs?

DLA KOGO NIE JEST Ten Kurs?


KURS WYSTARTOWAŁ:

KWIETNIA 2020

NASZA GWARANCJA:

W kursie przygotowaliśmy materiały tak, żeby dały Ci 10 razy więcej wartości niż się spodziewasz. 

Naszym celem jest pomóc Ci ten kurs ukończyć, żebyś miał poczucie dumy i 100% satysfakcji.

Jeśli jednak z jakiś powodów zdecydujesz, że kurs nie jest dla Ciebie, napisz na kursy@drumacademy.pl, a my zwrócimy Ci 100% Twojej wpłaty. Masz na to 30 dni od daty zakupu. 


Często zadawane pytania:

1.Jak  przebiega kurs online?

Kursant otrzymuje link do darmowej aplikacji zoom.us dostępnej na każdym rodzaju sprzętu (Pc,tablet, smarton) za pomocą którego dołącza do zamkniętego spotkania tylko dla uczestników. Aplikacja posiada wiele przydatnych opcji, prowadzący udostępnia obraz tego co gra jak i nuty, można zadawać pytania i wchodzić w interakcję.

2. Chcę dowiedzieć się na czym dokładnie polegają PROGI oraz CELE kampanii?

PROGI WSPARCIA – kwota, którą możesz wesprzeć naszą kampanię. W zależności co wybierzesz taki pakiet otrzymasz. Pierwszy pakiet daje Ci dostęp do zajęć on-line. Drugi dostęp do zajęć on-line oraz dostęp do platformy na rok gdzie będą zamieszczane filmy z ćwiczeń przerabianych na kursie. Trzeci próg to dostęp do zajęć on-line oraz dostęp do platformy na rok gdzie będą zamieszczane filmy z ćwiczeń przerabianych na kursie, oraz cztery 15 minutowe konsultacje z Michałem podczas których sprawdzi Twoje postępy. 

CELE KAMPANII – Kwoty, które wyznaczają kolejne cele, które mogą odblokować wsparcia uczestników. Do ufundowania pierwszego progu, czyli startu kursu grupa potrzebuje zebrać 350zł (przykład 8 osób wybiera 1 próg) a każdy kolejny uczestnik i jego wpłata zwiększ tę ogólną pulę, co za tym idzie kolejne wsparcia odblokowują większą ilość zajęć (przykład przy 11 wsparciach po 49zł dostajesz 4 zajęcia i dostęp do grupy). Kwota którą wsparłeś nie ma znaczenia, przy odpowiedniej dużej ilości wspierających za 49 zł możesz otrzymać pakiet 12 zajęć oraz ebook.

4. Co jeśli kampania się nie ufunduje?

Jeśli nie uda się zebrać wystarczającej liczby wspierających by osiągnąć pierwszy próg wszystkie wpłaty zostają zwrócone.

5. Kiedy otrzymam dostęp do platformy i fakturę?

W chwili dokonania zakupów na Twój adres mailowy przyjdą hasła z dostępem oraz faktura za zakup. Pierwsze lekcje będę dla Ciebie dostępne w dniu premiery kursu.

6. Co jeśli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?

Pisz śmiało na kursy@drumacademy.pl


DLACZEGO TAKA KAMPANIA
PLUS PRÓBNE ĆWICZENIE