Agnieszka

Trzeszczak

CEO Drum Academy, Wykładowca
Swój warsztat muzyczny szlifowała podczas rocznego pobytu w USA. Wyjechała tam mając 19 lat, żeby uczyć się od najlpszych perkusistów świata.  Miała lekcje m.in u Virgila Donatiego i Paula Wertico.

Po powrocie z USA, w 2004 została perkusistką łódzkiej heavymetalowej grupy Pathology. W 2005 roku rozpoczęła współpracę z Wojtkiem Pilichowskim i Kayah. Od września 2009 roku grała w programie „Szymon Majewski Show”. Współpracowała również z Natalią Kukulską, Kasią Kowalską, Wojtkiem Olszakiem, Mrozem, Sidneyem Polakiem, Dawidem Kwiatkowskim, Patrycją Markowską, Marcinem Nowakowskim. Występowała w Opolu, czy z brytyjską grupą Hurts na rozdaniu Eska Music Awards w 2015 roku.

Zajęła drugie miejsce w plebiscycie czytelników magazynu Top Drummer na perkusistę roku 2009 w kategorii Nowe Nadzieje i byłą nominowana w kategorii Perkusistka Modern w 2014 roku. Jest autorką systemu treningowego „Perkusyjny Trener”, który ma pomóc osiągać efekty w szybszym czasie.
Agnieszka w 2013 roku założyła i prowadzi szkołę perkusyjną Drum Academy, która w 2015 roku otrzymała tytuł Najlepszej Szkoły Perkusyjnej w Polsce.
Jest założycielką fundacji Groove of Life i działa na rzecz rozwoju edukacji muzycznej w Polsce