Piotr

Sidorowicz

Wykładowca
Piotr (Dylan) Sidorowicz (w Drum Academy prowadzi lekcje indywidualne oraz grupowe treningi tematyczne), swoją przygodę z perkusją zaczął w wieku 5 lat stukając w garnki do utworów  Metalliki, Led Zeppelin. Po kilku latach zabawa przerodziła się w wielką pasje i umożliwiła pracę nad własnym materiałem i graniem koncertów z rodzinnym Nu Metalowym zespołem (Prana). 
Zamiłowanie do perkusji i sumienne ćwiczenie, pozwoliło mu na zdobycie doświadczenia studyjnego, scenicznego i edukacyjnego. 
Granie rożnych stylów muzycznych, od  Rocka,Death Metalu, aż po POP, Jazz, Latino… zaowocowały współpracą z różnorodnymi zespołami i artystami, takimi jak:
Hunter, PodobaMiSię, Filip Lato, Upstream, Janusz Smyk, Tomasz Kciuk Jaworski, FusionB , Piotr Gozdek, Ewa Uryga, Paweł Odoszewski i wiele innych.
Do jego ulubionych perkusistów, od których czerpie inspiracje, należą Dennis Chambers, Matt Garstka, Mark Guiliana, Vinnie Colaiuta, Dave Weckl, Elvin Jones, Philly Joe Jones, Thomas Pridgen, Ronald BrunerJr., Luke Holland, Larnell Lewis, Chris Dave, Benny Greb, Lars Urlich… i masa innych.
Piotr od 2009 roku uczy gry na perkusji, a w 2016r. założył własną szkołę perkusyjna w Siedlcach,  aktualnie dołączył do Drum Academy Team.