Zuzanna

Ossowska

Wykładowca
Zuzanna Ossowska – multiinstrumentalistka, songwriterka, producentka. Jej instrumentem dyplomowym jest gitara basowa, ale gra też na perkusji, pianinie, gamelanie (indonezyjskich idiofonach) i śpiewa.

Literaturoznawczyni z doktoratem o muzyce w dwudziestowiecznej prozie, zajmuje się sztuką w teorii i praktyce: pisze artykuły naukowe i popularyzatorskie, prowadzi autorską rubrykę w magazynie „Muzyk”, gdzie przygląda się dźwiękom kulturoznawczym okiem.

Publikuje autorską muzykę pod szyldem OS.SO, projekt Zuzy został dostrzeżony przez Kayax – singiel promujący debiutanckę EP-kę wydano w programie dla młodych artystów My Name is New.
Zuza pisze też piosenki dla innych artystów i zajmuje się ich produkcją.

Jako edukatorka podchodzi do muzyki całościowo – jeśli interesuje Cię gra na perkusji, a przy okazji poszerzanie świadomości i wiedzy w zakresie stylów, gry w sekcji rytmicznej, tworzenia piosenek i improwizacji, Zuza to nauczyciel dla Ciebie.

W Drum Academy Zuza prowadzi grupowe warsztaty perkusyjne Drum Fitness, lekcje indywidualne i autorskie kursy on-line z zakresu teorii muzyki i kształcenia słuchu.

Social Media
https://www.facebook.com/OSSOmusic/
https://www.instagram.com/ossomusics/
https://www.youtube.com/channel/UCDCyyXjN204kldmvrzLLJxQ