Blog
  • Main page
2017
10
25

Zrobiliśmy to – Pierwszy w historii Półmaraton Perkusyjny!

To były niesamowite chwile. Ponad 50 perkusistów bębniło z nami przez ponad 2 godziny 19 minut i 7 sekund na rzecz Centrum Kardiologii Dziecięcej. W akcji udało nam się zebrać 1304 zł. Uczestnicy pokazali jak muzyka może łączyć i pomagać. W półmaratonie brały udział dzieci i dorośli.

Na scenie występowali amatorzy i znani perkusiści – Paweł Pająk (Big Day), Adam Tkaczyk (Kombi, Tede), Oskar Podolski (Ewelina Lisowska), Oskar Bukała (Loka), Marcin Kraszewski (DrOP), Wojtek Deręgowski (Monika Lewczuk), Hubert Kostyra (Margaret).

Do grania zagrzewał perkusistów sam SZYMON MAJEWSKI i kompozytor muzyki m.in do Wiedzmina ADAM SKORUPA.  O oprawę muzyczną wydarzenia zadbała Dj Praktyczna Pani (finalistka mistrzostw świata DJ  RED BULL 2017). A wirtualne pozdrowienia i  gratulacje dla uczestników napływały od perkusistów z całego świata!

Reżyserią koncertu i produkcją całego wydarzenia zajęła się Agnieszka Trzeszczak z ekipą Drum Academy (uczniami i nauczycielami naszej szkoły) i pracownikami Centrum Promocji Kultury w Warszawie.

FINAŁ AKCJI GRAMY I POMAGAMY już w grudniu podczas MARATONU PERKUSYJNEGO!

Dołącz do wydarzenia już teraz: https://www.facebook.com/events/1452066811578478

Piszą o nas:

Baby do garów!

 

author: DrumAcademy

Komentarz
1
Podsumowanie wyzwania Produktywny Perkusista – Kto wygrał 1000 zł?

[…] 20.10 na finale akcji Półmaraton Perkusyjny Gramy i Pomagamy został wylosowany zwycięzca. Tu szczegóły koncertu i relacja TVP 1 […]

Comments are closed