Warsztaty Perkusyjne On-line z Michałem Bryndalem – BRAK MIEJSC
  • Main page
  • Warsztaty Perkusyjne On-line z Michałem Bryndalem – BRAK MIEJSC

ZAPISY ZOSTAŁY ZAMKNIĘTE

.

BILET NA ŻYWO

BRAK MIEJSC

bilet uczestnictwa w warsztacie on-line z Michałem Bryndalem 2.08.2021 o godz 20:00

możliwość rozmowy z Michałem i zadania mu pytania podczas warsztatów

BILET PREMIUM

BRAK MIEJSC

bilet uczestnictwa w warsztacie on-line z Michałem Bryndalem 2.08.2021 o godz 20:00 i powtórki ( nie musisz oglądać na żywo)

możliwość rozmowy z Michałem i zadania mu pytania podczas warsztatów

dostęp dożywotni do wideo z warsztatów

certyfikat ukończenia kursu

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA

IDEA

"Cieszę się, że dzięki tym warsztatom Ty możesz uczyć się od najlepszych, a wspólnie możemy wspierać finansowo najlepszych Polskich Artystów.

W tych czasach ten bilet to coś więcej niż udział w warsztatach.
To również symbol wsparcia dla Polskich Mistrzów Perkusji i dla Polskiej Kultury."
Agnieszka Trzeszczak
CEO DRUM ACADEMY POLAND

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

"Nie pasuje mi ta data" 

Nie musisz oglądać warsztatu na żywo. Bilet premium da Ci dożywotni dostęp do powtórki i bonusy. 

 "Wolę zaoszczędzić pieniądze na sprzęt"

Kupno nowego sprzętu powoduje natychmiastowy zastrzyk dopaminy. Jednak jest on krótkotrwały. Po prostu przez chwilę czujemy się dobrze na myśl o nabyciu nowej rzeczy. Jeśli poważnie myślisz w temacie gry na perkusji, polecam podejść do tego długoterminowo.  Instrument to narzędzie. Warsztaty to zdobywanie wiedzy i umiejętności do skutecznego używania tego narzędzia.

"Nie wiem, czego mogę się nauczyć od Michała?"

Jeśli tak się złożyło, że nigdy nie słyszałeś o tym perkusiście lub grasz zupełnie inną stylistykę muzyczną to mniejsze lub większe wątpliwości są uzasadnione. Otwarcie na muzykę, różne style, wyjście poza schematy ogromnie Ci zaowocuje w przyszłości.

 "Wolę OGLĄDAĆ LEKCJE NA YOU TUBIE NIŻ PŁACIĆ ZA BILET"

Tak, na You Tubie znajdziesz wiele darmowych lekcji. Korzystaj! W odróżnieniu od You Tuba, tu będziesz mieć okazję porozmawiania z Michałem, posłuchania interakcji z innymi perkusistami. Płacąc, możesz mieć pewność, że dołączysz do grona osób, które są pasjonatamim chcą się rozwijać i inwestują w siebie. Godzina lekcji z tej klasy muzykiem to koszt od 150 do 250 zł. Kupując bilet na ten warsztat płacisz 5x mniej! Dodatkowo nie musisz nigdzie jeździć, a w wersji premium masz cały warsztat nagrany i możesz korzystać z niego w dowolnym czasie.

"Nie mam pewności, czy ten event coś mi da" 

Na warsztatach będą poruszane tematy, które dotyczą praktycznie każdego perkusisty. Będzie ich kilka. Natomiast z całej tej bazy wiedzy polecam wziąć tylko jedną rzecz na warsztat i skupić się w zupełności na niej. Dzięki temu wiedza Cię nie przytłoczy, a rezultaty przyjdą szybciej niż się spodziewasz. Z pewnością każdy z nas znajdzie minimum jedną rzecz do przepracowania.

"DO KIEDY MOŻnA kupić BILET?"

Bilet można kupić do niedzieli 1.08.2021 do godziny 21:59. Liczba miejsc jest ograniczona.
Po wyczerpaniu puli biletów może się okazać, że zamkniemy sprzedaż wcześniej.   Mała prośba. Pomóż nam pomóc Tobie. Po prostu zapewnij sobie ten bilet teraz. Kupno biletu trwa tylko 3 min